• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2765
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 2.5€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan, magazinë, ambient shërbimi tek rrethrrotullimi “Sauk”

Ambienti ka nje sipërfaqe prej 120 m2 te shfrytëzueshme e gjitha nga brenda, me hapësira dhe jashtë rreth 50m2. Ambienti ndodhet në një godinë 1-katëshe e cila ka fasadë nga rruga kryesore, në rrethrrotullimin e Sauk-ut. Ambienti i gjithi është i shfrytëzueshëm për cdo lloj biznesi dhe aktiviteti te ndryshëm. Ka hapësirë për parkim të disa makinave. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Truall/ toke : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme