• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2762
 • Type: Apartment
 • 170.00m2
 • Cmimi/m2: 4.7€
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament per zyra 3+1 te Rruga Elbasanit

Jepet me qira apartament per zyra 3+1 te Rruga Elbasanit Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 170 m2 te organizuar ne tre dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi dy ballkone te medhaja me pamja nga rruga kryesore dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne rrugen e Elbasanit, prane ambasades amerikane. Cmimi 800 euro/m2.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme