• image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
 • image 108 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2755
 • Type: Apartment
 • 145.00m2
 • Cmimi/m2: 740€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 3
 • 2
 • 8

Apartament në shitje 3+1 zonën e Astirit, në Rrugen 3 Deshmorët.

Apartament në shitje 3+1 zonën e Astirit, në Rrugen 3 Deshmorët. Apartamenti ndodhet në katin VIII-të të një kompleksi të ri ne një nga zonat e popullara të Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe 145m2, të organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, 3 dhoma gjumi, dhoma matimoniale ka tualet brënda, dy dhoma fëmijësh, 1 tualet të përgjithshëm, 1 depo e cila është e shfrytëzyeshme si dhomë tharje dhe një ballkon. Apartamenti shitet e mobiluar si ne foto, me të gjitha paisjet e duhura për një jetesë sa më të mirë. Apartamenti është i paisjur me certifikatë pronësie. Cmimi 108000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 145
 • Truall/ toke : 145
 • Siperfaqe neto : 145
You dont have any videos

Prona te ngjashme