• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2754
 • Type: Apartment
 • 226.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga “At Zef Valentini ”.

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga “At Zef Valentini ”., përballë shkollës “ Zonja e këshillit të mirë”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 226 m2 dhe është e organizuar në 3 ambiente, një verandë të madhe të mbyllur si dhe dy tualete. Apartamenti është i pamobiluar dhe ndodhet në katin e dytë të një ndërtese të re dhe shum cilësore. Cmimi 600 euro/ muaj ( I diskutueshem )

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 226
You dont have any videos

Prona te ngjashme