• image 121 485.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 2752
  • Type: Apartment
  • 100.60m2
  • Cmimi/m2: 1050€
  • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
  • 2
  • 2
  • 5

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Globit, Rruga e Kavajes

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Globit, Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja qe po ndertohet. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri i cili perfundon ne pranvere te 2019. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 115.7m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket dy tualete , dy dhome gjumi dhe ballkon. Apartamenti ka nje orientim jug lindje me shume drite tere kohes, dhe i ngrohte dimrit dhe i fresket veres. Punime teper te mira dhe cilesore qe nga termoizolimi, dyert dritare e cdo punim tjeter. Cmimi 1050 euro/m2. Totali 121485 euro

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115.7
  • Truall/ toke : 15.1
  • Siperfaqe neto : 100.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme