• image 79 170.00€ For sale
 • image 79 170.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2749
 • Type: Apartment
 • 65.60m2
 • Cmimi/m2: 1050€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 1
 • 1
 • 6

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Globit, Rruga e Kavajes

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Globit, Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja qe po ndertohet. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte nje pallati te ri i cili perfundon ne pranvere te 2019,me nje siperfaqe bruto prej 75.4 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket nje tualet , nje dhome gjumi dhe ballkon. Apartamenti ka nje orientim jug lindje me shume drite tere kohes, dhe i ngrohte dimrit dhe i fresket veres. Cmimi 1050 euro/m2. Total 79170 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75.4
 • Truall/ toke : 9.8
 • Siperfaqe neto : 65.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme