• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2748
 • Type: Apartment
 • 1.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen e Durresit

Jepet me qira apartament 1+1 midis Rruges Durresit dhe Rruges se Kavajes Apartamenti ndodhet ne nje zone te per te mire dhe te frekuentuar. Apartamenti ka nje siperfae prej 65 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e peeste dhe te fundit te nje pallati te ri, me nje fushe pamje nga mali i Dajtit. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha orendite e duhura. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1
 • Siperfaqe neto : 1

Prona te ngjashme