• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2747
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Shallvaret
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qera apartament 1+1 tek pallatet "Shallvaret"

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Shallvaret". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2dhe eshte i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjës, kuzhina e vecantë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhe 1 ballkon. Karakteristikat e apartamentit: Ambjenti i ndenjies, kend , Tv LCD, Kondicioner Dhoma e gjumit: krevat dopjo, dollap, kondicioner. Ndodhet në katin IV- të të një pallati ekzistues. Drejtimi lindje. Çmimi 450 euro/muaj.

 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Truall/ toke : 77
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme