• image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
 • image 1 360.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2734
 • Type: Apartment
 • 151.00m2
 • Cmimi/m2: 9€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 5
 • 2
 • 2

Jepet me qera ambient për zyra tek” Bulevardi Dëshmorët e Kombit”

Jepet me qera ambient për zyra tek” Bulevardi Dëshmorët e Kombit. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara. Ka një sipërfaqe rreth 151m/2 e ndarë me dy fasada xhami, 2 tualete. Ky ambient është pjesërisht i mobiluar ndodhet në kati e II-të dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Cmimi 1360 euro/muaj me taksa.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 151
 • Truall/ toke : 151
 • Siperfaqe neto : 151
You dont have any videos

Prona te ngjashme