• image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2725
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Rruga "Frosina Plaku"
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 në Rr. “Frosina Plaku”, pranë shkollës “ Gustav Majer"

Shitet apartament 1+1 në Rr. “Frosina Plaku”, pranë shkollës “ Gustav Majer" Apartamenti ka një sipërfaqe 60m2 neto dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Eshtë i organizuar në një ambient ndenjie, një ambjent ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet me ndricim natyral, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka dy faqe me dritë gjë që bën ajrosjen e plotë te ambjentit . I orientuar nga lindja dhe është i paisur me certifikate pronësie. Cmimi: 800 euro/m2 Çmimi total: 48000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme