• image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2721
 • Type: Apartment
 • 64.00m2
 • Cmimi/m2: 875€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme në Rrugën "Stravri Themeli" pranë qendrës "Globe".

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi cilësor. Shtëpia ka shumë dritë. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 56000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64
 • Truall/ toke : 64
 • Siperfaqe neto : 64
You dont have any videos

Prona te ngjashme