• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2710
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 10

Jepet me qira apartament luksi rrugen Myslym Shyrit 2+1

Jepet me qira apartament lluksi rrugen Myslym Shyrit 2+1 Apartamenti ndodhet ne katin e fundit dhe te dhjete te nje pallati te ri ne fillim te rruges Islam Alla. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, me nje siperfaqe prej 150 m2 dhe 80 m2 verande e mbyllur ne pjeset anesore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient gatimi me fasade xhami e gjitha, nje ambient ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, me pajisje te markave te me te mira hidrosanitare. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksose, me te gjitha pajisjet e duhura me super pamje dh hapesire nga te gjitha anet. Apartamenti ka nje orientim teper te mire dhe drite gjate gjithe kohes. Cmimi 1000 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Truall/ toke : 80
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme