• image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
 • image 336 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2704
 • Type: Apartment
 • 240.00m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 3
 • 3
 • 7

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo Shitet apartament ne rruge kryesore, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,kati i fundit, ne katin e shtate te banimit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne nje hapesire ndenje dhe gatimi te madhe qe mund te ndahen ne dy hapesira vecante, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Apartamenti eshte i paperfunduar nga brenda, qe jep mundesi pershtateshmerie sipas deshire se secilit klient. Apartamenti ka akses te ashensorit brenda hapesires se apartamentit, gjithashtu taraca e pallatit eshte shfrytezueshme per kete apartament nepermjet shkalleve qe ndodhen brenda apartamentit per ngjitjen ne tarrace. Apartamenti ka nje shtrirje ne te gjithe siperfaqen e pallatit, ku drita nuk mungon gjate gjithe kohes. Apartamenti ka nje orientim teper te mire me fushe pamje te madhe, orientimi nga te gjitha anet. Cmimi 1400 euro/m2/i negociueshem Cmimi total 336 000euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 240
 • Truall/ toke : 240
 • Siperfaqe neto : 240
You dont have any videos

Prona te ngjashme