• image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
 • image 277 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2703
 • Type: Apartment
 • 308.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Zoologjik
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik

Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik Apartamenti ndodhet ne katin e shtate e te fundit prane kopshtit Zoologjik , ne nje pallat te ri, me super pamje ne te gjithe hapesiren perpara kopshtit, rruga kryesore dhe ne gjithe shtrirjen e lire, aq sa syri mund te shohe dhe relaxo-het. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 308 m2, e cila mund te organizohet ne ambiente te medha ndarje, nga vete siperfaqa e madhe qe ka dhe dy ballkone. E gjithe siperfaqja e madhe eshte nje akses per perdorim te prones dhe pershtateshmeri te ndryshme, sepse ambienti eshte akoma i paperfunduar nga brenda. Apartamenti ka ashensorin funksional dhe akses hapje brenda ambienteve te banimit. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 900 euro/m2 Total 277 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 308
 • Truall/ toke : 308
 • Siperfaqe neto : 308
You dont have any videos

Prona te ngjashme