• image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
 • image 109 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2702
 • Type: Apartment
 • 121.40m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet duplex ne rezidencen 2+1 ne Kodren e Diellit 2

Shitet duplex ne rezidencen 2+1 ne Kodren e Diellit Apartamenti ndodhet ne rrjeshti e pare te duplexe -ve ne rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti eshte i organizuar ne tre plan nivelesh te ndertuarit dhe kombinuarit te duplexe-ve. Duplexi ka nje siperfaqe totale prej 121.4 m2 te shperndare ne te dy katet, ku kati i pare ka nje siperfaqe te madhe me ambientin e ndenjes dhe te gatimit dhe nje tualet, kati i meposhtem ka dy dhomat e gjumit tualet dhe korridor. Apartamenti eshte i paperfunduar i gjithi. Cmimi 900 euro/m2 i negociueshem Cmimi total 109 000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 121.4
 • Truall/ toke : 121.4
 • Siperfaqe neto : 121.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme