• image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
 • image 95 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2701
 • Type: Apartment
 • 119.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1

Shitet apartament 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shitet apartament ne katin e dyte te nje pallati te ri ne zonat me te bukura dhe te preferuara te qytetit ne Kodren e Diellit, aty ku cdo gje ndodhet brenda qetesise dhe relaksit te rezidences e cila ofron. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 119 m2 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket me shume drite dhe pamje nga kodra me gjelberim, tre dhoma gjumi dy tualete. Apartamenti shitet ne faze suvatimi i paperfunduar i gjithi, me cmim te mire tregu. Cmimi 800 euro/m2 Cmimi total 95200 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 119
 • Truall/ toke : 119
 • Siperfaqe neto : 119
You dont have any videos

Prona te ngjashme