• image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
 • image 152 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2700
 • Type: Apartment
 • 99.20m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 te Brryli, ne rruge kryesore

Shitet apartament 2+1 te Brryli Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore te Brryli, akses me rruge lidhese. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me nje siperfaqe totale 144.5m2, ku 99.2m2 jane siperfaqe e brendeshme neto, 34.5m2 jane verande e madhe dhe 10.8 m2 jane siperfaqe e perbashket. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, me shume drite me verande dhe dritare, dy dhoma gjumi dhe dy tualete Apartamenti ka orientim jug- lindje. Cmimi 1200 euro/m2 i banimit dhe 600 euro m2 i verandes. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti ka dhe garazh i cili shitet bashke me apartamentin/ ose jo me cmim 17 mije euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 144.5
 • Truall/ toke : 34.5
 • Siperfaqe neto : 99.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme