• image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
 • image 103 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2697
 • Type: Apartment
 • 105.70m2
 • Cmimi/m2: 830€
 • Tirana - Tirana - Medrese
 • 3
 • 2
 • 5

Shitet apartament 3+1 fillim te Rruges 5 Maji prane Qendres Concord

Shitet apartament 3+1 fillim te Rruges 5 Maji prane Qendres Concord Shitet apartament ne rruge kryesore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri,kati i fundit, ne katin e peste, por nga ndarje papafingoje ose gjysme kati mbi katin e peste. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 124.73 m2 neto, ku 105.7 m2 m2 jane siperfaqe e brendeshme dhe 19 m2 jane siperfaqe e perbashket. Apartamenti eshte i organizuar, ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje orientim teper te mire me fushe pamje te madhe, orientimi eshte veri -lindje, drite dhe ngrohte gjate tere dites. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 830 euro/m2 i negociueshem Cmimi total 103 500 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124.73
 • Truall/ toke : 124.73
 • Siperfaqe neto : 124.73
You dont have any videos

Prona te ngjashme