• image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
 • image 158 652.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2696
 • Type: Apartment
 • 135.60m2
 • Cmimi/m2: 1170€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen e Dibres, kryqezim i rruges Siri Kodra, Selvise dhe Rruga 4- Deshmoret

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen e Dibres,rruga 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani Shitet apartament ne rruge kryesore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne faze suvatimi, ne katin e dyte banim, me pamje nga Mali i Dajtit dhe rruga kryesore, jug-lindje. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 135.6 m2 te organizuar, ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 1170 euro/m2, i negociueshem Cmimi total 158.652 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 135.6
 • Truall/ toke : 135.6
 • Siperfaqe neto : 135.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme