• image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
 • image 80 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2679
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 1
 • 4

Shitet apartament pranë “Mozaikut te Tiranës” në Rrugën “Mihal Ciko”me hipotekë.

Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 102 m2 brenda për brenda. Apartamenti është I organizuar në një ambient të vecantë ndenjie dhe ambjent tjetër ngrënie, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një orientim lindje perëndim, ka 3 faqe me dritë. Apartamenti ndodhet në një pallat ekzistues në katin e 4-ët , buzë rruge. Çmimi: 800 euro/m2 . Çmimi: 80000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme