• image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
 • image 154 850.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2678
 • Type: Apartment
 • 210.00m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Rruga "Ndre Mjeda"
 • 3
 • 2

Shitet apartament super lluks në “Kompleksin Magnet” me hipotekë Okazion.

Shitet apartament super lluks në “Kompleksin Magnet” me hipotekë Okazion. Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 155 m2+ 55m2 verandë. Apartamenti është I organizuar në një ambient të vecantë ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete, një depo dhe një verandë. Apartamenti ka një aredim tepër bashkohor, cilësor dhe nga më të shtrenjtët . Apartamenti ndodhet në një pallat të ri cilësor 7 katësh, në katin e 6-të ,I pajisur me dy ashensorë të mëdhenj. Prona zotëron certifikatë pronësie. Apartamenti zotëron dhe një garazhd të mbyllur me pult. Çmimi: Apartamenti: 850 euro/muaj e përfshirë mobilimi. Veranda : 420 euro/m2 e përfshirë mobilimi. Garazhdi: 20.000euro Çmimi: 174850 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 210
You dont have any videos

Prona te ngjashme