• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2676
 • Type: Apartment
 • 169.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 në një nga rezidencat me emër në Tiranë, pranë Qëndrës Tregtare“TEG”.

Jepet me qera apartament 3+1 në një nga rezidencat me emër në Tiranë, pranë Qëndrës Tregtare“TEG”. Jepet apartament me qera I sapo mobiluar në mënyrë bashkohore, me tepër kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka një sipërfaqe 169 m2, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon. Rezidenca është e përfunduar dhe banohet nga njerëz mjaft të zgjedhur. Çmimi: 1400 euro/muaj përfshirë dhe një vënd parkimi.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Truall/ toke : 450
 • Siperfaqe neto : 169
You dont have any videos

Prona te ngjashme