• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2673
 • Type: Apartment
 • 40.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet dyqan me qera tek rruga “ Sami Frasheri ” pranë shkollës “ 11 Janari ”.

Jepet dyqan me qera tek rruga “ Sami Frasheri ” pranë shkollës “ 11 Janari ”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 40 m2 dhe është i gatshëm për cdo lloj shfrytëzimi. Dyqani ndodhet në një zonë të mirë dhe të frekuentuar. Cmimi 300 euro/muaj. ( pa taksa )

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 40
You dont have any videos

Prona te ngjashme