• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2671
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ibrahim Rugova"
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga “ Ibrahim Rugova ”.

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga “ Ibrahim Rugova ”. Apartamenti ndodhet në katin e VI të një pallati të ri dhe shum cilësorë. Apartamenti ka një hapësire prej 90m2 dhe është i ndarë në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, një dhome gjumi, nje tualet si dhe një ballkon me hapesirë të madhe dhe me pamje të mrekullueshme. Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të mira të qytetit dhe është i arreduar me shum stil dhe me gjithe mobiliet e reja. Gjithashtu disponon sistem ngrohje-ftohje qe mundësohet me anë te kondicionerit. Ne cmim jane te perfshira uje, drita dhe internet. Cmimi 1200 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme