• image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
 • image 65 720.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2660
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 620€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Cabej
 • 2
 • 4

Shitet apartament super lluks në “Pallatet Cabej” me hipotekë.

Shitet apartament super lluks në “Pallatet Cabej” me hipotekë. Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m2. Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka një aredim tepër bashkohor, cilësor dhe nga më të shtrenjtët . Apartamenti ndodhet në një pallat të ri cilësor në katin e 4-ët , buzë rruge ,I pajisur me ashensor të madh. Prona zotëron certifikatë pronësie. Çmimi: 620 euro/m2 e përfshirë mobilimi. Çmimi: 65 720 euro.

 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme