• image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2656
 • Type: Apartment
 • 54.00m2
 • Cmimi/m2: 889€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi Bajram Curri
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Bajram Curri , prane Ministrise se Shendetesise

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Bajram Curri , prane Ministrise se Shendetesise Apartamenti ka nje siperfaqe pre 54 m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues, e organizuar ne nje 1+1, ambient ndenje dhe gatimi te vecuara nga njeri tjetri, me aneks dhe ambient ndenje , nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamneti ka mundesi shtese per dhoma tjera. Apartamenti eshte i pa vene dore me pare. Cmimi 60 000 milion leke.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 54
 • Truall/ toke : 55
 • Siperfaqe neto : 54
You dont have any videos

Prona te ngjashme