• image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2655
 • Type: Apartment
 • 195.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 4
 • 2
 • 2

Jepet me qira 4+1 te Rruga Peti, prane Liqenit Thate

Jepet me qira 4+1 te Rruga Peti, prane Liqenit Thate Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine dy kateshe, me siperfaqe prej 195 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, kater dhoma gjumi te mobiluara me krevate dopio, dy tualete me ajrosje me ballkone te vogla njeri me vaske tjetri me kabine dhe kater ballkone. Apartamenti ka pamje nga e gjithe siperfaqia e pallatit, me shume ndricim si apartament, qetesi dhe shume pamje. Apartamenti eshte i ri, i pa banuar me pare, me te gjitha pajisjet e duhura, te reja dhe me shume shije. Apartamenti ka nje post parkimi te perfshire brenda cmimit. Cmimi 750 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 195
 • Truall/ toke : 195
 • Siperfaqe neto : 195
You dont have any videos

Prona te ngjashme