• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2649
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2: 5.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Frosina Plaku"
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan në Rrugen “Frosina Ploku”

Jepet me qira dyqan ne Rr. “Frosina Plaku” shume praneë kompleksit Magnet. Dyqani ka një sip. 55 m2 dhe është I përshtatshëm për cfarë do lloj biznesi parukeri, zyrë, klinik dentare, min market etj. Dyqani ndodhet në një zonë të populluar që ka shumë lëvizje dhe akses për biznesin tuaj. Çmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme