• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2646
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 4
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 4+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë

Jepet me qera apartament 4+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sip prej 200 m2, është I mobiluar ne mënyre bashkëkohore, me paisje te reja te papërdorura ndonjëhere, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti wshtw i organizuar nw ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës të përbashkët , 4 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 3 ballkone dhe lavanteri. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie 24 ore dhe ashensor te ri. Ka një pamje fantastike, ajër super të pastër. Përfshihet dhe dy post parkimi tek e njejta godinë. Çmimi: 1200 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme