• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2645
 • Type: Apartment
 • 155.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Liqeni Artificial i Tiranës
 • 3
 • 2
 • 4

Apartament 3+1 me qira pranë Liqenit të Thatë

Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qetë pranë Liqenit Artificial në Rr. “Hamdi Sina”. Apartamenti ka një sip. 155 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe 70 m2 verand. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti siguron dhe një post parkimi. Çmimi 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 225
 • Siperfaqe neto : 155
You dont have any videos

Prona te ngjashme