• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2644
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sip prej 96 m2, është I mobiluar me paisje te reja, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës të përbashkët , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor te ri. Ka një pamje fantastike, ajër të pastër. Çmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme