• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2643
 • Type: Apartment
 • 74.50m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu I Zi

Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu I Zi. Apartamenti ka një sipërfaqe 74.5 m2. Kjo sipërfaqe është e organizuar në një ambient ndenjie, një aneks gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor. Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues paashensor. Është I sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja, moderne dhe të nevojshme për të jetuar. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 74.5
 • Siperfaqe neto : 74.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme