• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2641
 • Type: Apartment
 • 116.00m2
 • Cmimi/m2: 4.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Asim Vokshi"
 • 2
 • 1
 • 9

Jepet me qera apartament 2+1 në Rr. “Asim Vokshi”, tek kompleki Panorama.

Me qera apartament 2 + 1 ne Rr. "Asim Vokshi", në kompleksin Panorama. Apartamenti eshte i marre me qira tek objekti super, i mobiluar ne menyre moderne, me kujdes, me gjithcka te re me te gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2, organizohet ne nje dhome ndenje dhe ngrenjeje, dy dhoma gjumi, tualet dhe parabány, korridor dhe dy ballkone. E vendosur në katin e 9-të të një ndërtese të re. Çmimi: 500 euro / muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 116
You dont have any videos

Prona te ngjashme