• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2640
 • Type: Apartment
 • 73.00m2
 • Cmimi/m2: 5.4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Artan Lenja"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera apartament 1+1 në Rr. “Artan Lenja”, pranë fakultetit të “Inxhinierisë se Ndërtimit”

Jepet me qera apartament 1+1 në Rr. “Artan Lenja”, pranë fakultetit të “Inxhinierisë se Ndërtimit” Jepet apartament me qera në një pallat të ri, I mobiluar në mënyrë bashkohore, me tepër kujdes, me cdo gjë të re me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ka një sipërfaqe73 m2, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e 1-rë teknik të një objekti të ri. Çmimi 400 euro/muaj, ku përfshihet një post parkimi ne -1 tek I njëjti objekt ku ndodhet apartamenti.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 73
You dont have any videos

Prona te ngjashme