• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2638
 • Type: Apartment
 • 90.10m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 tek rruga “Hysen Gjura”

Shitet apartament 2+1 tek rruga “ Hysen Gjura ” pranë Shkollës së bashkuar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me drejtim Lindje-Perendim. Apartamenti është i ndarë në një ambient ndenje, një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe një ballkon të mbyllur me vetratë xhami. Apartamenti është i pajisur me system ftohje dhe ngrohje që mundesohet me anë të kondiconerit. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Cmimi 65000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94
 • Siperfaqe neto : 90.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme