• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2624
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 10€
 • Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • 2
 • 1
 • 3

Apartament 2+1 me qira pranë Stadiumit “Qemal Stafa”

Jepet me qira apartament në rrugën e “Elbasanit” në njkohësisht dhe pranë “Parkut të Liqenit” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme . Është i pajisur me kondicioner inverter, mure dhe dritare termike. Apartamenti ndodhet në katin e III-të një ndërtimi të ri. Zotëron dhe një post parkimi në katin nëntokë të godinës. Cmimi 1000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100

Prona te ngjashme