• image 102 249.00€ For sale
 • image 102 249.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2611
 • Type: Apartment
 • 132.30m2
 • Cmimi/m2: 630€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 3
 • 3
 • 6

Shitet apartament 3+1 në Unazë të re

Shitet apartament 3+1 në zone e Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe neto 144.4 m2 dhe sipërfaqe bruto 132.3 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtimi të ri në procest hipotekor. Çmimi 630 euro/m2 Çmimi 102249 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 144.4
 • Siperfaqe neto : 132.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme