• image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
 • image 280 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2604
 • Type: Apartment
 • 370.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Sheshi "Demokracia"
 • 9
 • 7
 • 3

Shitet Vile 3-kateshe ne Rrugen Mihal Grameno

Shitet Vile 3-kateshe ne Rrugen Mihal Grameno, prane Qytet Studentit. Vila ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te mire te Tiranes. Vila eshte e ndertuar ne vitin 2000,-je, tre kateshe dhe nje kat nentoke. Kati nentoke me nje sioerfaqe prej 82.5, ku nje pjese eshte depo dhe pjesa tjeter eshte garazh. Kati perdhe ka nje siperfaqe prej122.5 m2 te organizuar ne tred homa gjumi 2 tualete dhe ballkon. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 121.7 m2 te organizuar ne tred homa gjumi 2 tualete dhe ballkon. Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 121.6 m2 te organizuar ne tred homa gjumi 2 tualete dhe ballkon model francez. Vila eshte e gjitha e shfrytezueshme, e ndare ne hyrje te ndryshme sipas kateve te ndertimit. Godina ka nje siperfaqe trualli te regjistruar me certifikate pronesie prej 370 m2 dhe 78 m2 te hipotekuara me certifikate, por me proces legalizimi. Vila ka nje orientim dhe pozicion teper te mire ne rruge kryesore, me drite nga te gjitha anet e nderteses, eshte shfrytezueshme per biznese te ndryshme ose banim, sipas kerkesave. Vila este e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 280.000 euro/total

 • Tualet (e) : 7
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 448
 • Truall/ toke : 448
 • Siperfaqe neto : 370
You dont have any videos

Prona te ngjashme