• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2597
 • Type: Apartment
 • 111.50m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Cabej
 • 2
 • 2
 • 8

Shitet apartament 2+1 te pallatet ”Cabej”, Rr.”Besim Alla”

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 111.5 m2 bruto tek pallatet “Cabej”. Apartamenti ka një ip neto 88.7 m2, sip e përbashkët 9.6 m2, dhe sip e verandës 13.2 m2. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një ndërtimi të ri me punime cilësore. Përbëhet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, corridor, një ballkon dhe një verande. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 500 euro/m2 Cmimi total 55000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 111.5
 • Siperfaqe neto : 111.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme