• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2574
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5.5€
 • Tirana - Tirana - Prapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qira kati I tretë I nje vile në pranë 21-dhjetorit

Jepet me qira apartament 2+1 në katin e tretë të nje vile. Ambjenti është I organizuar në një sipërfaqe të përbashkët ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verand. Ambjenti është pjesërisht e mobiluar, ndodhet në një zonë të qetë. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme