• image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
 • image 77 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2573
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 636€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-Porcelanit
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament 2+1 ne ish Porcelan, Rruga Xhanfize Keko

Shitet apartament 2+1 ne ish Porcelan, ne Rrugen Xhanfize Keko Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja, ne kryqezim te rrugeve kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banimi te nje pallati te ri, me pamje nga mali i Dajtit me hapesire dhe qetesi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 te brendeshme dhe 16 m2 siperfaqe te perbashket, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri me vaske dhe tjetri me gabine dushi, dy ballkone, hapesire per garderobe dhe korridor. E gjithe apartamenti ka nje siperfaqe te organizuar shume mire cdo hapesire. Apartamenti shitet i mobiluar i gjithi, me punime cilesore qe nga guri quartz ne ambientin e gatimit, stuko veneciane, punime te mira dhe cilesore, si dyert parketi tavani i varur e cdo detaj tjeter. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 77 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 16
 • Truall/ toke : 121
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme