• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2572
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 3
 • 2
 • 10

Apartament me qira 3+1 te Komuna Parisit

Jepet me qira apartament 3+1 në një zonë të qetë pranë Komunës së Parisit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe tre ballkone. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e dhjetë të një ndërtimi të ri. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme