• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2571
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 2
 • 6

Apartament 2+1 me qira të Zogu i zi

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Qendrës tregtare “Ring Center”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një ndërtimi të ri. Apartamenti është i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Çmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 155
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme