• image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
 • image 1 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2570
 • Type: Apartment
 • 187.00m2
 • Cmimi/m2: 7.4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 3
 • 2
 • 6

Apartament me qera 3+1 në rrugën e Kavajës

Jepet me qira apartament shumë i rehatshëm banimi. Vendndodhja e tij është pranë qendës së Tiranës, në Rrugën e Kavajës. Sipërfaqja e banimit është 187 m2 dhe është e organizuar në një holl të madh, 3 dhoma gjumi e sallon ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje. Apartamenti ka dy tualete, një nga të cilët me ndricim natyral. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje. Çdo dhomë është e pajisur me ngrohje qëndrore. Apartamenti gjendet në katin e gjashtë të një pallati të ri. Çmimi 1400 euro / muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 187
 • Siperfaqe neto : 187
You dont have any videos

Prona te ngjashme