• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2569
 • Type: Apartment
 • 127.00m2
 • Cmimi/m2: 3.9€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Frosina Plaku"
 • 4

Jepet me qera Apartament 3 +1 me qera te kompleksi “magnet” pranë parkut te autobuzave, Tiranë.

Qira 3 + 1 apartament me qera ne kompleksin "magnet" prane parkut te autobusit, Tirane. Apartament me qira 127 m2 ne rrugen "Frosina Plaku". Apartamenti eshte i pamobiluar dhe ka nje cilesi shume te larte te jeteses dhe kuzhine te ndare, 3 dhoma gome, 2 banjo 2 dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me 2 ashensore. Çmimi: 500 euro duke përfshirë një post parkimi.

 • Siperfaqe neto : 127
You dont have any videos

Prona te ngjashme