• image 24 000.00€ For sale
 • image 24 000.00€ For sale
 • image 24 000.00€ For sale
 • image 24 000.00€ For sale
 • image 24 000.00€ For sale
 • image 24 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2560
 • Type: Apartment
 • 38.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Don Bosko

Shitet dyqan 38 m2 ne Don Bosko

Shitet dyqan 38 m2 ne Don Bosko Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne zonen e Don Bosko. Ambienti ka nje siperfaqe prej 38 m2, e hapur e gjitha si hapesire. Ambienti ka mundesi dhe shfrytezimi perpara dyqanit, orientim hyrje nga disa ane te pallatit dhe pallateve te tjera perreth. Ambienti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi total 24000 euro.

 • Siperfaqe neto : 38
You dont have any videos

Prona te ngjashme