• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2555
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 në Unazë të Re

Shitet apartament 2+1 pranë Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon. Ndodhet në katin e dytë te një pallati te ri dhe të paisurë me certifikatë pronesie. Cmimi 500 euro/ m2 Cmimi 55 000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme