• image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
 • image 70 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2554
 • Type: Apartment
 • 72.20m2
 • Cmimi/m2: 970€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 prane Myslym Shyrit

OKAZION! Shitet apartament 1+1 prane Myslym Shyrit, ne rrugen Muhamet Gjollesha Apartamenti ndodhet nekatin e dyte te nje pallati ekzistues, ne ne nga zonat m et e mira te qytetit. Apartamenti ndodhet ne rrjeshtin e dyte te pallateve nga rruga kryesore, duke evidentuar zhurmat . Apartamneti ka nje siperfaqe prej 72.2 m2 te shfrytezueshme, e cila eshte e organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i gjithi me orientim nga lindja, me shume drite si apartament. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, me te gjitha pajisjet e duhura dhe te reja. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Total 70 000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 72.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme