• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2549
 • Type: Apartment
 • 30.00m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera zyrë me sipërfaqe 30 m2 në rrugën ” Don Bosko” pranë “Zogut të zi”.

Jepet me qera zyrë me sipërfaqe 30 m2 në rrugën ” Don Bosko” pranë “Zogut të zi”. Zyra ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri buzë rruge ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore. Cmimi: 250 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 30
You dont have any videos

Prona te ngjashme