• image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
 • image 1 100.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2547
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 9.3€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 2+1 në zonën e ish “Bllokut” Tiranë.

Jepet me qera apartament 2+1 në zonën e ish “Bllokut” Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe 107m2, është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha orenditë e duhura dhe është e pabanuar më parë. Apartamenti është i organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te përbashkët 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-tëtë një ndërtimi të sapo mbaruar. Çmimi 1100 euro/muaj përfshirë dhe një post parkimi në të njëjtin objekt.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme